FB logo

SOCZEWKI KONTAKTOWE

W ofercie

Do bezpłatnego wypróbowania NOWOŚCI:

Rewolucyjne soczewki kontaktowe 1-DAY ACUVUE® DEFINE™, które podkreślą naturalne piękno Twoich oczu i sprawią, że oczy będą wyglądały na bardziej błyszczące oraz wypoczęte. 1 Day ACUVUE DEFINE w wersji SPARKLE I SHIMMER:

Przedstawiamy soczewki kontaktowe 1-DAY ACUVUE® DEFINE® with LACREON®
 
Soczewki kontaktowe 1-DAY ACUVUE® DEFINE® with LACREON® to rewolucyjne soczewki kontaktowe akcentujące naturalny wygląd oka wspaniale uzupełniające wygląd tęczówki. Dzięki zastosowaniu technologii BEAUTY WRAPPED IN COMFORT™, pigment jest całkowicie zamknięty we wnętrzu materiału 1-DAY ACUVUE® MOIST o sprawdzonych właściwościach. Użytkownicy soczewek korzystają również z zalet technologii LACREON® która pozwala na utrzymanie nawilżenia soczewki oraz filtra UV, który pozwala ograniczyć transmisję szkodliwego promieniowania UV.*
 
9 na 10 użytkowników, którzy wypróbowali soczewki kontaktowe 1-DAY ACUVUE® DEFINE® stwierdziło, że zapewniają one efekt naturalnego wyglądu i upiększają wygląd oczu.
 

ACUVUE OASYS 1 DAY

Jeżeli szukasz jednodniowej soczewki kontaktowej, która będzie w stanie nadążyć za aktywnym i wymagającym stylem życia, który prowadzisz to Acuvue Oasys 1 Day jest wyborem najlepszym dla Ciebie. Zapewnia doskonały komfort i jakość widzenia, chroni przed promieniowaniem UV. Świeże i nowe soczewki każdego dnia.

 
Nie nosiłeś dotychczas soczewek kontaktowych, uprawiasz sport lub po prostu chciałbyś/chciałabyś wypróbować jak to jest widzieć świat bez okularów?
 
NIC PROSTSZEGO!
Zarezerwuj wizytę  do naszego optometrysty lub okulisty.
Koszt badania i nauki aplikacji soczewek to 110 zł.
Otrzymasz instruktaż zakładania soczewek kontaktowych, broszurkę informacyjną na temat pielęgnacji soczewek,wykonamy również aktualne badanie ostrości wzroku, a na koniec otrzymasz parę Twoich pierwszych soczewek gratis!
Akcesoria typu płyn do pielęgnacji soczewek, pojemniki, krople nawilżające są dostępne  w salonie.
 
Na miejscu możesz zamówić Twoje soczewki kontaktowe oraz uczestniczyć w akcjach promocyjnych oferowanych przez producentów soczewek kontaktowych.

 


 

 

Optillux łączy najlepsze marki

ZAPRASZAMY na BEZPŁATNE BADANIE OSTROŚCI WZROKU przy zakupie okularów

Olsztyn Jaroty

ul. WILCZYŃSKIEGO 6C/30 (obok Banku ING)

PON - PT 10 - 18

SOB 10 - 14

tel 697 593 889