FB logo

Jak chronić wzrok przed słońcem?

MAMY ODPOWIEDNIE PRODUKTY DLA KAŻDEGO

Poznaj naszą ofertę soczewek przeznaczonych do codziennego użytkowania oraz specjalnych okularów przeciwsłonecznych.

Innowacja: soczewki fotochromowe HOYA Sensity. Światłoczułe soczewki, które zapewniają niezrównaną efektywność i komfort użytkowania.
 
 
Technologia Stabilight gwarantuje niezmienną efektywność działania soczewek Sensity w każdych okolicznościach, warunkach klimatycznych i o każdej porze roku. Soczewki nie tylko przyciemniają się do atrakcyjnego poziomu, jakim charakteryzują się okulary przeciwsłoneczne kategorii 3, szybciej niż kiedykolwiek wcześniej (są aż do 45% ciemniejsze po 90 sekundach w stosunku do poprzedniej generacji), ale również rozjaśniają się bardzo szybko w momencie zmniejszenia intensywności otaczającego światła (są aż do 23% jaśniejsze po 1 minucie w stosunku do poprzedniej generacji), osiągając pełną przejrzystość w pomieszczeniach (transmitancja światła 95%). Podczas tego szybkiego przejścia, zostaje zachowana całkowita ochrona przed promieniowaniem UV. W konsekwencji soczewki Sensity zapewniają klientom najwyższą wygodę użytkowania oraz najlepszą ochronę.
 
Soczewki Sensity zostały zaprojektowane w taki sposób, aby doskonale radzić sobie z efektem olśnienia, jednocześnie nie wymuszając kompromisów w kwestii kontrastu widzenia i percepcji kolorów. Dostępne są w dwóch głębokich, naturalnych, opracowanych przez specjalistów kolorach: Bronze Brown i Silver Grey. Korespondują one z trendami kolorystycznymi okularów przeciwsłonecznych, gwarantując tym samym modny wygląd ich użytkownikom.
 

Polecamy również doskonałe soczewki fotochromowe TRANSITIONS SIGNATURE, TRANSITIONS XTRACTIVE, TRANSITIONS CHROME.

SĄ WSZECHSTRONNE.

Soczewki Transitions są przeznaczone do noszenia przez cały dzień, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Pasują praktycznie do każdej oprawy okularowej, każdego stylu, rozmiaru oraz zaleceń okulisty. Doskonale nadają się także dla dzieci.

SĄ DLA CIEBIE DOBRE.

Nie tylko sprawiają, że wszystko świetnie wygląda. Redukują zmęczenie oczu i konieczność wytężania wzroku, jednocześnie pochłaniając 100% promieniowania UVA/UVB.

TO INTELIGENTNE SOCZEWKI.

Zabarwienie soczewek Transitions zmienia się płynnie i bez wysiłku, jednak o technologii wykorzystanej do ich produkcji można powiedzieć dużo – lecz nie to, że jest prosta. To złożona receptura cząsteczek fotochromowych, które nieustannie dostosowują się do zmiennych warunków oświetleniowych.

więcej informacji znajdą Państwo w linku poniżej:

Optillux łączy najlepsze marki

ZAPRASZAMY na BEZPŁATNE BADANIE OSTROŚCI WZROKU przy zakupie okularów

Olsztyn Jaroty

ul. WILCZYŃSKIEGO 6C/30

PON - PT 9.30-17.30

SOB 9.30-13.30

tel 697 593 889